Підручники для школи

. Комунальний заклад освіти «Навчально – виховне об’єднання №113 «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад – позашкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради

 





Перелік безоплатних додаткових освітніх та інших послуг у 2022 - 2023 навчальному році

Гурткова робота

закладу позашкільної роботи

 

                             17  груп  кількістю   255  вихованців:

 

 

Напрям  гуртка

Кількість груп

Кількість годин на тиждень

Всього

ДНЗ

1-4

5-9

Еколого-натуралістичний

2

 

4

4

8

Науково-технічний

3

 

4

8

12

Оздоровчий

1

 

6

 

6

Соціально-реабілітаційний

2

 

 

6

6

Фізкультурно-спортивний

2

 

 

4

5

Художньо-естетичний

7

 

8

10

26

Разом

17

 

22

32

63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розподіл годин тижневого навантаження серед педагогічних працівників:

 

 

з/п

Прізвище,

ім’я, по батькові керівника гуртка

Назва гуртка

Тижневе навантаження

Разом

днз

1-4

5-9

1

Єрмілова Олена

Сергіївна

еколого-натуралістичний

«Юні квітникарі»

 

 

4

4

2

Оберняк Тетяна Олексіївна

еколого-натуралістичний

«Природа рідного краю»

 

4

 

4

3

Бодневич Анастасія

Миколаївна

науково-технічний

«Розвиток математичних  здібностей»

 

 

4

4

4

Шамрай Валентина Петрівна

науково-технічний

«Автомоделювання»

 

4

4

8

5

Масляж Олександр Андрійович

оздоровчий

«Оздоровчий волейбол»

 

6

 

6

6

Понтенко Юлія Іванівна

соціально-реабілітаційний

«Школа успіху»

 

 

4

4

7

Логвінова Олена Михайлівна

соціально-реабілітаційний

«Європейський клуб»

 

 

2

2

7

Лисенко Наталія Анатоліївна

фізкультурно-спортивний «Волейбол»

 

 

4

4

8

Моторко Катерина Ростиславівна

фізкультурно-спортивний

«Хід королеви»

1

 

 

1

9

Бондар Лариса Анатоліївна

художньо-естетичний

«Народні ремесла»

4

 

 

4

10

Гречана Любов Олександрівна

художньо-естетичний

«Народні ремесла України»

 

 

4

4

11

Гречана Любов Олександрівна

художньо-естетичний

«Витинанка»

 

4

 

4

11

Дьоміна Наталія Володимирівна

художньо-естетичний «Хореографічний»

4

 

 

4

12

Дугарь Євгенія Іванівна

художньо-естетичний

«Декоративно-ужиткове мистецтво»

 

4

 

4

13

Зайченко Людмила Андріївна

художньо-естетичний «Ігротехніка»

 

 

2

2

14

Марченкова Олена Юріївна

художньо-естетичний

«Образотворче мистецтво»

 

 

4

4

Разом

9

22

32

63